Dermatologické klinikum

Anna Lotan

Thumbnail

Bio-Kosmetické laboratoře společnosti Anna Lotan vyrábějí exkluzivní, funkční a profesionální ošetření péče o pleť, které jsou pro své klienty využívány licencovanými estetiky, kosmetology a dalšími profesionály v oblasti péče o pokožku v Salonech a lázních, spolu se synergickými vysoce kvalitními výrobky pro domácí použití.

Produkty  Anna Lotan odrážejí filozofii osobního přístupu a léčby, kterou vytvořila zakladatelka společnosti Anna Lotan ve svých 50 letech jako aktivní estetik a učitelka. Všechny naše produkty jsou vytvořeny tak, aby fungovaly v souladu s metabolizmem kůže, s citlivostí na potřeby jednotlivých typů pleti a respektováním hlavní funkce pokožky jako ochrannou vnější ochrannou bariérou.

Cílem společnosti bylo v průběhu let používat čisté a aktivní přírodní ingredience tam, kde je to možné, minimalizující potřebu chemických konzervačních látek a emulgátorů pro stabilizaci formulací. V důsledku toho jsme vytvořili širokou škálu výrobků, které jsou obzvláště laskavé k pokožce, bez krutosti, šetrné k životnímu prostředí a založené na obnovitelných přísadách.

Zobrazeno 1–24 z 193 výsledků